ODBORNÁ MONTÁŽ

jako třešnička na dortu

montáž kuchyně schöbel nábytek praha

Montáž nábytku zajišťují naši profesionální montážníci s dlouholetou zkušeností a v průměru nám montáž kuchyně zabere 2 pracovní dny.

Podstatnou částí naší odborné montáže kuchyně je zapojení elektrospotřebičů. Tuto službu nabízíme v rámci montáže kuchyně a pokud máte spotřebiče zakoupené od nás, instalace je zdarma. Pokud máte spotřebiče vlastní, nebo od jiného dodavatele, spotřebiče vám pouze namontujeme a zapojení necháme na vás.

KUCHYNĚ DO L VYRÁBĚNÉ INDIVIDUÁLNĚ

MY, kuchyně schöbel, se pyšníme originalitou a dobře odvedenou prací

Uvědomujeme si, že jednou z nejdůležitějších veličin pro každého z nás je kvalita života. Náš tým v kuchyně schöbel si toto uvědomuje již mnoho let a znamená to pro nás především udržitelný přístup k nákupním a výrobním procesům. Krása a účel tak zůstávají neodmyslitelně spjaty – stejně jako my s naší planetou. A to vše se snažíme přenést i do vašich domovů.

Kontaktní formulář
ikona formuláře

MÁTE NĚJAKÉ OTÁZKY?


ikona youtube

Sledujte nás na YOUTUBE!

I když obrázek téměř vždy napoví, nedokáže říci to, co video. Témata našich videí jsou velmi pečlivě vybírána a zpracovávana právě pro vás. Na našem Youtube kanálu najdete nejen mnoho rad a praktických návodů, ale také hodně inspirace.

JAK SE O NÁS MLUVÍ

Vaše spokojenost je náš úspěch

Přečtěte si recenze našich spokojených zákazníků a nechte se inspirovat realizacemi kuchyní schöbel!

recenze ženy

Moc děkujeme za kuchyni, která je nejenom funkční, ale i nádherná na pohled! Od začátku se nám snažili vyjít maximálně vstříc i s ohledem na cenový budget a poskytl nám mnoho cenných rad. Komunikace byla vždy maximálně vstřícná a fajn. Pokud potřebujete novou kuchyni, mohu jen doporučit.

Kateřina K.
soukromý investor

recenze muži

Jestli to, jak vypadá moderní kuchyně, obývací pokoj či ložnice zas tak moc neřešíte, můžete jít klidně jinam. Ale jestli chcete osobní přístup a orientaci na perfektní výsledek, od začátku do konce, navštivte tohle studio. A co je v dnešní době obzvlášť důležité, slovo a termíny platí.

Václav B.
soukromý investor

vše je tvořeno touhami
NEJPRODÁVANĚJŠÍ SESTAVY

VŠE U NÁS JE TVOŘENO TOUHAMI

Vyberte si z našich nejprodávanějších povrchových úprav skříněk a barev pro současný i tradiční styl. Pro naše skříně používáme pouze vysoce kvalitní dřevo a povrchové úpravy.

číslovka 01
Zajišťujeme nejlepší designy a technologie.
číslovka 02
Na prvním místě kvalita materiálů a služeb.
číslovka 03
Nekonečné možnosti do vaší kuchyně.