moderní německá kuchyně vision plus | chöbel praha ve světlé barevné kombinaci
VISION PLUS

Kuchyně s charakterem

Moderní kuchyně řady VISION+ jsou sázkou na jistotu! Německé kuchyně vznikají ve výrobě rodinné společnosti s téměř 100 letou historií. Do portfolia kuchyní schöbel jsme tuto značku zařadili pro její bohaté zkušenosti z oboru, nekonečnou kreativitu a průkopnického ducha.

Kuchyně VISION plus jsou odrazem pověstného německého perfekcionismu, který se zrcadlí v kvalitě, funkčnosti i designu.

  • Záruka německé kvality.
  • Oceňovaný design.
  • Ekologická výroba.
  • Chytré vnitřní systémy.

Kuchyně VISION plus jsou jako vy! Stylové, odvážné a sofistikované! Milují systém, pořádek a dobrou společnost. Jsou chameleonem, který se naladí na vaši vlnu a vy ji za to nebudete chtít opustit.

Přejete si žít v harmonickém prostoru? Máte rádi, když do sebe všechno zapadá? VISION plus nejsou jen moderní kuchyně do bytu, ale také elegantní nábytek. Do jednotného stylu můžete moderní kuchyně s obývákemladit obývák , halu, ložnici nebo celý dům či byt!

CESTA K NOVÉ KUCHYNI

Vize moderní kuchyně se stává skutečností

Kuchyně VISION plus se stane přesně takovou kuchyní, jakou si přejete. Jak vyplývá z názvu této prémiové řady , jde o vizionářský design, který nezohledňuje jen světové trendy, ale přihlíží také k nadčasovému pojetí, které neztratí na popularitě ani za několik dekád.

Kuchyně VISION plus jsou certifikovány jako obzvláště klimaticky neutrální nábytek. Výrobce se pyšní nejznámější německou ekologickou značku Modrý anděl.

JSTE BLÍŽE, NEŽ SI MYSLÍTE

Vaše vysněná nová kuchyně ve vašem domově

Moderní kuchyně VISION plus jsou chameleonem, který se naladí na vaši vlnu a vy ji za to nebudete chtít opustit.

ikona youtube

Sledujte nás na YOUTUBE!

I když obrázek téměř vždy napoví, nedokáže říci to, co video. Témata našich videí jsou velmi pečlivě vybírána a zpracovávana právě pro vás. Na našem Youtube kanálu najdete nejen mnoho rad a praktických návodů, ale také hodně inspirace.

CHYTRÁ ORGANIZACE

Skleničky, omáčky na místo!

Příborníky

dýhované, masivní a také posuvné, černé nebo antracitové

Výsuvy

elegantní výsuvy na kořenky, oleje, chytré řešení rohů

Organizéry

do vnitřních skříní a šuplíků, elegantní držáky kuchyňských nožů

Sbohem otisky, sbohem
bakterie

Pokud je pro vás hygiena na prvním místě, můžete vybírat ze speciálně ošetřených povrchů . Vaše moderní kuchyně VISION plus může být opatřena mnoha povrchy, které naplní vaše představy o stylu .

JAK SE O NÁS MLUVÍ

Vaše spokojenost je náš úspěch

Přečtěte si recenze našich spokojených zákazníků a nechte se inspirovat realizacemi kuchyní schöbel!

recenze ženy

Moc děkujeme za kuchyni, která je nejenom funkční, ale i nádherná na pohled! Od začátku se nám snažili vyjít maximálně vstříc i s ohledem na cenový budget a poskytl nám mnoho cenných rad. Komunikace byla vždy maximálně vstřícná a fajn. Pokud potřebujete novou kuchyni, mohu jen doporučit.

Kateřina K.
soukromý investor

recenze muži

Jestli to, jak vypadá moderní kuchyně, obývací pokoj či ložnice zas tak moc neřešíte, můžete jít klidně jinam. Ale jestli chcete osobní přístup a orientaci na perfektní výsledek, od začátku do konce, navštivte tohle studio. A co je v dnešní době obzvlášť důležité, slovo a termíny platí.

Václav B.
soukromý investor

kreativní řešení od profesionálů | schöbel nábytek
NECHTE SI VYTVOŘIT 3D NÁVRH

KREATIVNÍ ŘEŠENÍ OD PROFESIONÁLŮ

Vaše kuchyně je vyjádřením toho, kdo jste, a její design by měl odpovídat vašemu životnímu stylu. Ať už máte tradiční vkus nebo toužíte po moderním stylu, dokážeme navrhnout vaši kuchyni snů tak, aby vyhovovala jakémukoli účelu.
číslovka 01
Sejdeme se společně nad vaším projektem.
číslovka 02
Vytvoříme grafické podoby nové kuchyně.
číslovka 03
Montujeme vaši vysněnou kuchyň dle projektu.