NÁVRH KUCHYNĚ, NÁVRH INTERIÉRU

Kuchyní to většinou začíná…

rozkres kuchyně schöbel nábytek praha

3D NÁVRH KUCHYNĚ

Po úvodní konzultaci se pouštíme do projektu vaší nové kuchyně. Určitě nám to pár dní zabere, je to tvůrčí proces a hlavně nám na výsledku záleží! Většinou zasíláme 2-3 koncepty, od kterých se společně odrazíme a čekáme na vaše připomínky a požadavky, které následně zapracujeme do dalších návrhů. Toto “kolečko” je potřeba opakovat až do té doby, než budeme s výsledkem spokojeni všichni.

Pro zákazníky, kteří s námi realizují kuchyňskou linku je grafický návrh a veškerá dokumentace zdarma. Pokud si však žádáte zaslat tyto podklady před objednáním kuchyně, je zpracování grafického návrhu zpoplatněno částkou 4.990,- Kč vč. DPH – tato částka je následně odčítána z celkové ceny zakázky.

NÁVRH KUCHYNĚ, NÁVRH INTERIÉRU

…a kompletním vybavením interiéru končí.

NÁVRH INTERIÉRU

Chcete mít vše sladěno do posledního detailu? Našim cílem je vytvářet funkční, harmonické a nadčasové bydlení. Devízou je především to, že to co navrhneme, dokážeme vyrobit, dodat a nainstalovat.

Design a funkčnost! Vše ruku v ruce zarámováno našimi návrhy a kvalitními produkty. Realizujeme nejen místo pro vaření, ale zejména pro chvíle pohody a těch nejlepších rodinných zážitků.

Cena služby: od 19.990,- ( v případě realizace nábytku se tato částka odečítá z ceny realizace)

NESNĚTE, REALIZUJTE

Vaše volba - od nás kuchyně z Německa

Moderní, rustikální, venkovská, retro? Ať už je vám blízký jakýkoliv styl, řada kuchyně VISION je správnou volbou! Pojezdy na šuplíky, kování BLUM, pestré barvy a skvělá cena!
Kontaktní formulář

MÁTE NĚJAKÉ OTÁZKY?


ikona instagram

Sledujte nás na INSTAGRAMU!

Někdy jeden obrázek napoví více než 1000 slov.Inspirujte se kuchyňskými realizacemi studia schöbel na našem Instagramu a získejte řadu cenných rad!

JAK SE O NÁS MLUVÍ

Vaše spokojenost je náš úspěch

Přečtěte si recenze našich spokojených zákazníků a nechte se inspirovat realizacemi kuchyní schöbel!

recenze ženy

Moc děkuji za vstřícnost, skvělý přístup i výslednou nádhernou a funkční realizaci kuchyně.

Kateřina M.
soukromý investor

recenze ženy

Doporučuji studio a děkuji za skvělý návrh kuchyně, perfektní servis a navíc přátelský přístup. Byli jsme moc spokojeni.

Silvie M.
soukromý investor

CTA realizace | schöbel nábytek Praha
NAŠE PROJEKTY

PROZKOUMEJTE NAŠE PROJEKTY (REALIZACE)

Prozkoumejte hotové kuchyně některých našich zákazníků a zjistěte, jak jsme vytvořili jejich vysněnou kuchyň, a zároveň získejte nápady pro svoji vlastní.
číslovka 01
Kuchyně VISION - vynikají svojí cenou
číslovka 02
Kuchyně VISION+ - přesvědčí technologiemi
číslovka 03
Kuchyně SACHSEN - potěší variabilitou