dřevěná kuchyně na míru schöbel praha
NEJVÍCE SKLOŇOVANÝ POJEM

Není kuchyně na míru, jako kuchyně na míru

Kuchyně na míru je navržená a postavena speciálně pro vás, vaše potřeby a možnosti prostoru, který máte k dispozici.

V současně době existují v podstatě dvě možnosti, jak si takovou kuchyni obstarat. První variantou kuchyně na míru bývá zadání u truhláře. Ani truhlář však nemívá neomezené možnosti . Dílny truhláren většinou nepojmou rozměrné automatizované linky a mnoho úprav probíhá ručně. Jednotlivé kusy tak nemusí být dokonalé , přec jen chybování je lidské. Pokud jste tedy typ člověka, kterému jde spíše o podporu lokální ekonomiky, truhlář a jeho kuchyně na míru je pro Vás jasná volba. Připravte se ovšem na dlouhé čekací lhůty a doširoka rozevřenou peněženku. Pouze šikovní truhláři jsou v českých vodách doslova na roztrhání a jejich čas není levný.

Druhou volbou jsou kvalitní kuchyňská nebo interiérová studia, která spolupracují s velkými ověřenými výrobci, tak jako naše kuchyňské studio schöbel. Náš profesionální designér ví, jak má dokonalá kuchyňská linka na míru vypadat, a díky tomu vám navrhne kuchyni, která na milimetr zapadne do vašeho prostoru a splní vaše představy kuchyně na míru. MY kuchyně schöbel navíc disponujeme vlastní dílnou a kmenovými šikovnými řemeslníky, kteří dokáží vše upravit do posledního detailu.

CERTIFIKOVANÁ VÝROBA

Společně vsadíme na kvalitu výroby kuchyně
na míru z Německa

Vedle všech technologií, funkcí a fantastických designových nápadů, které dělají z moderní kuchyně na míru celistvý zážitek, jsou v centru každé myšlenky vždy lidé! U nás v kuchyně schöbel stavíme jen kuchyně, které vás potěší! To je kuchyňská linka na míru!

NIC NÁS NEZASTAVÍ

Naše tři kuchyňské řady řeší vše

Jak je to možné? Každá ze tří řad kuchyní schöbel nabízí asi 5000 modelů skříněk navíc s možností úprav, doslova neomezené barevné a materiálové možnosti, a tak širokou kolekci vnitřního vybavení, že byste si ji nestačili prohlédnout ani za měsíce urputného studia.

Zkrátíme-li to, dokážeme smysluplně vyplnit každý milimetr svěřeného prostoru. Navíc za dostupnou cenu a v perfektní kvalitě.

Příznivá cena kuchyně na míru vychází právě z typizace a automatizovaných procesů. Nad všemi procesy však bdí chytré lidské mozky, které nepřestávají inovovat a zdokonalovat již tak dokonalý design a využitelnost. Kvalita je zaručena využitím inovativních a ekologických materiálů a sofistikovaným automatizovaným procesem, ve kterém není místo pro chyby. Přátelská je i dodací lhůta, která nepřesáhne 6 týdnů. To je kuchyňská linka na míru od nás!

ikona instagram

Sledujte nás na INSTAGRAMU!

Někdy jeden obrázek napoví více než 1000 slov.Inspirujte se kuchyňskými realizacemi studia schöbel na našem Instagramu a získejte řadu cenných rad!

MY JSME KUCHYNĚ

Kuchyně schöbel jsou jasnou volbou

Technologie na max

už žádné viditelné spáry, otisky a možnost opravitelných čílek

Variabilita ctí váš prostor

nelekneme se žádné dispozice, využijeme každý milimetr prostoru

Jedině pohled přesvědčí, podívejte se jak vypadá kuchyňská linka na míru od nás!

Vy sníte, MY tvoříme! Kuchyně navrhujeme a realizujeme s nadšením a věříme, že na výsledku je to znát! Není naším zvykem se chlubit, ale na naše realizované kuchyně jsme hrdí. Přesvěčdte se na fotografiích jak vypadá kuchyňská linka na míru od nás!

JAK SE O NÁS MLUVÍ

Vaše spokojenost je náš úspěch

Přečtěte si recenze našich spokojených zákazníků a nechte se inspirovat realizacemi kuchyní schöbel!

recenze ženy

Moc děkujeme za cenné rady a krásný výsledek. Určitě doporučuji firmu všem a pri další rekonstrukci se na vás opět velmi rádi obrátíme Jana s rodinou.

Jana K.
soukromý investor

recenze ženy

Velice děkuji za krásnou kuchyň! Poskytujete služby na nejvyšší profesionální úrovni a bylo mi potěšením s Vámi spolupracovat. V budoucnu ráda opět využiji Vašich služeb.

Linda L..
soukromý investor

konzultace s naším návrhářem | schöbel nábytek Praha
REZERVUJTE SI TERMÍN

KONZULTACE S NAŠÍM NÁVRHÁŘEM

Nejlepší způsob, jak to můžete provést, je po domluvení rezervace navštívit naše kuchyňské studio na pražském Břevnově.

číslovka 01
Nevyužijete-li formulář, zavolejte: 733 14 07 07.
číslovka 02
Společně najdeme termín návštěvy našeho studia.
číslovka 03
Těšíme se na společnou kávu u vašeho projektu.