Kontaktní formulář
ikona formuláře

OBJEDNEJTE SI KONZULTACI!

  Přemýšlíte o nové kuchyni, ale ztrácíte se v množství dostupných informacích, NEZOUFEJTE! Připravili jsme právě vám na míru 90 minut konzultace ZDARMA! Stačí si jen domluvit termín!

  Chcete mít kuchyň vyladěnou do posledního detailu? MY jsme ta (jediná) správná volba. Pošlete nám svůj půdorys, popište nám svou představu a my se s vámi spojíme a domluvíme se na dalším postupu.

  Chcete, abychom lépe pochopili vás a vaše potřeby v prostředí, které vám je nejbližší? Rádi se s vámi setkáme u vás doma, navrhneme možná designová řešení a navíc si prostor rovnou zaměříme.

  Nechcete nám volat mimo pracovní dobu a nebo si jen přejete, abychom vás kontaktovali sami? Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám do druhého pracovního dne ozveme.

  Máte návrh od konkurence a pořád si myslíte, že to není ono? Nebo chcete mít jen jistotu, že je vše tak, jak má být? Nezávazně posoudíme váš stávající návrh a doporučíme alternativní řešení.

  Úvodní konzultace slouží k tomu, abychom se lépe poznali. Navnímáme vaše potřeby a seznámíme vás s používanými materiály, které si můžete osahat.

  Interiérový design! vymyslíme kompletní řešení vašeho nového bydlení. Koupelna, ložnice i vstupní chodba podle vašich individuálních potřeb. 

  Zaměření prostoru je samozřejmostí. Odpovědnost za přesnost rozměrů bereme na sebe! 

  Technická dokumentace aneb všechny podklady na jednom místě! Před zahájením samotné realizace od nás obdržíte kompletní složku s technickou a výkresovou dokumentací vč. časového harmonogramu.

  Stavební příprava! Chráníme váš čas! Kompletní příprava interiéru na klíč.

  Profesionální montáž. To nejlepší na konec a vy už můžete jen začít vařit!

  ÚVODNÍ KONZULTACE

  Nejdůležitější je nepodcenit začátek!

  Bez konzultace to nepůjde. Preferujeme osobní setkání, kde vám vysvětlíme nejnovější trendy a také vám ukážeme jednotlivé materiály. Už na první dotek poznáte, že naše materiály jsou opravdu prémiové. Je totiž důležité si říci, že je na trhu spousta jiných dodavatelů i materiálů. Liší se například cenou, kvalitou a také přístupem. MY se snažíme vám vždy poskytnout maximum. Chceme, abyste měli nejen dostatek informací, ale také pestrý výběr!

  Setkání, na kterém se více poznáme.

  Úvodní konzultace a poradenství máme pro všechny klienty zdarma. Na první schůzce se lépe poznáme, vyslechneme si vaše potřeby a přání a najdeme pro vás vhodné řešení! Poradíme vám, na co se máte při výběru nové kuchyně zaměřit a pomůžeme vám s odhadem finanční náročnosti realizace. Rádi vám vysvětlíme , kde je dobré více investovat a kde se to naopak nemusí vyplatit.

  Osobním potřebám se chceme věnovat na maximum, proto upozorňujeme klienty, že návštěva showroom je možná pouze po předchozí domluvě.

  Nezapomeňte se objednat předem!

  grafické návrh kuchyně | schöbel nábytek